KVKK Bilgilendirmesi

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlükleri ile kişisel verilerinin korunması amaçlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz başvurularınızda ve tarafıma gönderdiğiniz mesajlarınızda ilettiğiniz kişisel verilerinizi “Funda Erdoğan” olarak, sunduğum tüm hizmetlere yönelik yükümlülüklerimi yerine getirebilmek ve hizmetlerime yönelik tanıtım ve bilgilendirmelerimi yapabilmek amacıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında “Veri İşleme” olarak kabul edilen kaydetme, saklama, güncelleme, sınıflandırma ve mevzuatın izin verdiği üçüncü kişilerle paylaşma veya onlara devretme şeklinde işleyebilmekteyim.

Yukarıda verilen 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki bilgilendirmeye istinaden, kişisel verilerinizi ve özel nitelikli kişisel verilerinizi işlememime onay vermeniz halinde;

tarafımdan ve ticari faaliyetlerimi yürütmek ve yükümlülüklerimi yerine getirmek üzere hizmet aldığım, işbirliği yaptığım, program ortağı kuruluşlardan ve diğer üçüncü kişilerden, kayıtlarımda yer alan ya da ileride tarafıma bildireceğiniz iletişim adreslerinize, “Funda Erdoğan” ve hizmetleri ile ilgili bilgilendirme, tanıtım, kampanya ve pazarlama faaliyetleriyle ilgili SMS, telefon veya e-posta yoluyla tanıtımlar, bilgilendirmeler ve bunlara ilişkin ticari elektronik iletiler almayı kabul etmiş ve kişisel verileriniz ile özel nitelikli kişisel verilerinizin tarafımca ve ticari faaliyetlerimi yürütmek ve yükümlülüklerimi yerine getirmek üzere hizmet aldığım, işbirliği yaptığımız, program ortağı kuruluşlar ve diğer üçüncü kişilerce, “Veri İşleme” kapsamında işlenmesini onaylamış olursunuz.

Dilediğiniz zaman “Funda Erdoğan”a başvurarak bilgilerinizin eksik ya da hatalı işlendiğini düşünüyorsanız düzeltilmesini isteyebilir, kişisel verilerinizin işlenmesi ve ticari iletilerin gönderimiyle ilgili tercihinizi değiştirebilir, kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini talep edebilirsiniz. Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı tarafımıza yazılı olarak iletebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Müşteri memnuniyetine ve gizliliğine verdiğim önem kapsamında, web sitem üzerinden tarafıma iletmiş olduğunuz bilgilerinizin işlenmesinde aşağıdaki temel kuralları benimsiyorum.

  • Web sitemden yalnızca hizmet başvurusu yapmak ve bilgi veya görüş göndermek amacıyla bilgi girişi yapılabilmektedir.
  • "Funda Erdoğan" söz konusu bu bilgileri, müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmamaktadır. "Funda Erdoğan", destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması halinde, bu firmaların gizlilik standartlarıma ve şartlarıma uymaları sağlanmaktadır.
  • Bu sayfada yer alan taahhütlerim sadece web sitem içerisinde geçerlidir ve başka web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemden başka sitelere bağlantı verilmesi halinde, bağlantı ile gidilecek diğer web sitelerinde, o sitelere ait kullanım şartları ve gizlilik politikası geçerli olacaktır. Web sitemden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksatla, bağlantı ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan "Funda Erdoğan" sorumlu değildir.